KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 9344386
nr 934 4386
Tusch
Oidentifierad konstnär, signerad, Komposition med Bacardi, 61 x 42
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 januari 2015
kl 20:43:18
12/1 16:18:34
100 kr
12/1 20:38:18
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion